La qualità dei chicchi di caffè Brasilmoka (Arabica, Robusta)

JAKOŚĆ

Co właściwie oznacza produkcja wysokiej jakości kawy? W palarni Brasilmoka oznacza to, że we wszystko, co robimy, wkładamy całe nasze doświadczenie, troskę i profesjonalizm, nie zaniedbując żadnych szczegółów. Na każdym etapie procesu produkcji spełniamy najwyższe standardy jakości - od wyboru najlepszej zielonej kawy z całego świata po proces palenia, który wydobywa z nich to, co najlepsze.

NIEUSTANNE ZAANGAŻOWANIE
Brasilmoka - pasja do jakości
Od samego początku Brasilmoka wyróżniała się skupieniem na jakości. Wybieramy i wypalamy ziarna kawy w taki sposób, aby zachować i wzmocnić najbardziej wyrafinowane aromaty i zapewnić najlepsze espresso zgodnie z włoską tradycją. Duża różnorodność naszych mieszanek zaspokoi pragnienia nawet najbardziej wymagających podniebień.

Brasilmoka to jakość na każdym etapie, od początku do końca.
CERTYFIKATY
Brasilmoka- gwarancja najwyższej jakości
 
Certificazione sistema di qualità ISO 9001:2015
Iso 9001/2015
Brasilmoka uzyskała certyfikat ISO 9001:2015, który świadczy o tym, że nasze procesy produkcyjne spełniają wszystkie wymagania prawne i normy jakościowe. Przyjęcie systemu zarządzania jakością spełniającego kryteria ISO 9001:2015, oznacza potwierdzenie procesów kontroli jakości oraz określenie procedur zgodnych z wytycznymi.
Logo certificazione Bioagricert per i prodotti biologici
Bioagricert
Brasilmoka uzyskała również certyfikat Bioagricert - jeden z najważniejszych w Europie certyfikatów produktów ekologicznych.  Poświadcza on, że nasze procesy produkcyjne spełniają wymagania dotyczące przetwarzania surowców ekologicznych. Jest to kolejny dowód naszego zaangażowania w ochronę środowiska i zdrowia konsumentów.