Sostenibilità per i produttori di caffè Brasilmoka

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

W Brasilmoka mocno podkreślamy naszą odpowiedzialność jako firmy wobec konsumentów i naszej planety. Dlatego każdy etap naszego procesu produkcyjnego jest zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju.

NASZA FILOZOFIA
Kawa zrównoważona to najlepsza kawa!
W Brasilmoka nie skupiamy się tylko na jakości naszych mieszanek. Jesteśmy również zaangażowani w politykę zrównoważonej produkcji, tak aby chronić środowisko i współpracować z lokalnymi producentami.

Każde prowadzone przez nas działanie jest zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju, która stawia człowieka na pierwszym miejscu i uważa przyrodę za zasób, który należy chronić i przekazywać przyszłym pokoleniom.
PRZYSZŁOŚCIOWE PROJEKTY
Zrównoważona przyszłość
Ochrona środowiska wymaga daleko idących projektów, dlatego Brasilmoka zawsze szuka nowych sposobów na poprawę.

Mamy plan, który pomoże nam jeszcze bardziej zredukować emisję poprzez przejście na flotę elektrycznych samochodów dostawczych. Co więcej, nasze zaangażowanie w innowacje w dziedzinie opakowań ma na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne i promowanie stosowania bardziej ekologicznych materiałów.
OCHRONA PLANTATORÓW KAWY
Kawa, która jest dobra
również dla tych, którzy ją produkują
Odpowiedzialny system produkcji Brasilmoka nie ogranicza się do przetwarzania kawy. Wspiera on również lokalnych plantatorów.

Zawsze wybieraliśmy producentów surowców zgodnie z kryteriami, takimi jak dobro pracowników i zrównoważone wykorzystanie zasobów środowiska. W ten sposób kawa Brasilmoka utrzymuje i promuje idealną równowagę między człowiekiem a naturą.